Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.

A Medicolink egy orvosi felvételi ügynökség, amely 2007 óta készít pályázókat és családjaikat új szakmai pályára és új életre Skandináviában. A minőséget az elmúlt 10 évben szerzett tudás és tapasztalat biztosítja. Szolgáltatásaink közé tartozik a toborzás, a nyelvtanulás és az integráció. A módszer magában foglalja a munkáltatót és a jelölteket a foglalkoztatás előtt, alatt és után.

Feladatok:

  • Beletanulhatsz a nemzetközi toborzás mikéntjébe
  • Jelölteket kutathatsz fel, teremthetsz velük kapcsolatot
  • Önéletrajzokat szűrhetsz és kezelhetsz, tanácsot adhatsz a jelölteknek
  • A jelöltekről részletes anyagokat állíthatsz össze
  • Segédkezhetsz az interjúk egyeztetésében

Elvárások:

  • Érdeklődés a HR / Szolgáltatási terület iránt
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1176 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás, amely a tanulmányaidhoz illeszkedik
  • Rendszeres csapatépítők (a havi pénteki sörözéseken felül :))
  • Van kávégépünk és gyümölcsnapjaink is
  • Kényelmes és jól megközelíthető iroda a IX. kerületben
  • Felelősségteljes feladatkör, nem a szokványos gyakornoki kávéfőzés
  • Multikulti környezet, külföldi kollégák

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nem riadsz vissza a dán humortól
  • Fontos számodra, hogy egy összetartó közösség tagjaként dolgozhass

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. Kérlek angol nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet is tölts fel.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.04.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre