Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyógyszergyártási folyamatmérnök

Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A pozícióról

Megbízónk a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége, a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalata.

Debreceni telephelyükre keresünk új munkatársat

GYÓGYSZERGYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK

munkakörbe.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása, hatékonyság növelő projektek vezetése.
  • Gyártás eltérés jelentések elkészítése,l a valós gyökér okok feltárása és azokra hatékony javító intézkedés kidolgozása és implementálása, ezek visszamérése (eredményességi kimutatás).
  • Problémamegoldó eszközök ismerete, ezek használata csoportmunkában.
  • Műveleti utasítások, gépkezelési utasítások, gyártáskísérő lapok,  standardok készítése, aktualizálása, előírás szerinti felülvizsgálata, valamint oktatása.
  • Együttműködés a társosztályok szakembereivel a berendezések kvalifikálási és a termékek validálási folyamataiban. Validálási dokumentumok véleményezése.
  • Tréning anyagok készítése, naprakészen tartása, szakmai, minősítő, GMP, gépkezelési oktatások tartása
  • Új gépek, berendezések, szerszámok megrendeléséhez szükséges URS elkészítése, egyszerűbb megtérülési számítások.
  • Kapcsolattartás és hatékony együttműködés az üzem termelését szervező és irányító szakemberekkel, a minőségbiztosítási  és a műszaki osztállyal.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (preferáltan Vegyész/Gyógyszerész szakon)
  • Min. 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • Alapszintű LEAN/Operational Excellence tapasztalat
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Proaktív, céltudatos személyiség, érvelési képesség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos attitüd

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre