Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépészeti vezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Az Ön új cége:

Épületgépészeti vezető  munkatársat keresünk egyik nemzetközi optika iparágban tevékenykedő  partnerünk számára Mátészalkára.

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság
  • Proaktivitás, megoldás orientáltság
  • Precizitás, jó szervezőkészség, határidők szem előtt tartása
  • Alapszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban

A következő feladatokban számítanak a leendő munkatársra:

 ·         Épület-karbantartó csoport munkájának szervezése, irányítása
·         Termelési folyamataink akadálytalan kiszolgálásának biztosítása
·         Vállalati épület-felügyeleti rendszer működtetése, karbantartás szervezése, ellenőrzése
·         Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
·         20 fős csapat vezetése
·         Kapcsolódó beruházások szervezése, műszaki ellenőrzése
·         CAPEX egyeztetés
·         Layout tervezés

Mire számíthat partnerünktől:

·         Megbízónk professzionális munkakörnyezetet

·         Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget

·         Kiemelkedő juttatást kínál az új kollégának.

Amennyiben nyitott az új szakmai lehetőségek irányába, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a számunkra.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre