Bolti értékesítő
02.07.2026,
ER-FA 2000 Faipari Kft
Székesfehérvár, Fejér
Sales, Wholesale | Shop assistant, cashier | Cashier | Semi-skilled Labour | Manual / Unskilled work
published yesterday
Műszerész
02.07.2026,
Pannonjob Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work | Semi-skilled Labour | Other Categories
published yesterday
Műszerész
02.07.2026,
Pannonjob Kft.
Székesfehérvár
Semi-skilled Labour | Manual / Unskilled work | Other Categories
published yesterday
published yesterday
Betanított gépkezelő
01.07.2026,
Pannonjob Kft.
Székesfehérvár
Manufacturing / Production | Manual / Unskilled work
published 2 days ago
Featured
Gépkezelő operátor
01.07.2026,
Jinrong Hungary Kft.
Székesfehérvár, Fejér
Draftsman | Machine operator | Operator | Manufacturing / Production | Production technician
published 2 days ago
Operátor (Keréktermék gyártás) - Székesfehérvár
01.07.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
published 2 days ago
Gépbeállító (SET UP)
30.06.2026,
Hanon Systems Kft.
Székesfehérvár, Fejér
Machine operator | Manufacturing / Production | Production technician | Construction and maintenance labourer
Gépkezelő
29.06.2026,
Pannonjob Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work | Manufacturing / Production
GÉPSORKEZELŐ OPERÁTOR
29.06.2026,
BECK AND PARTNERS Kft.
Székesfehérvár
Operator | Industrial labourer | Manual / Unskilled work
Anyagvizsgáló előkészítő FPI L1 - Székesfehérvár
29.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Öntödei munkás - Belső anyagszállító - Székesfehérvár
29.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Öntvénymegmunkáló (három műszak) - Székesfehérvár
28.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Operátor, összeszerelő, anyagmozgató - Székesfehérvárról céges busszal Komáromban
28.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Operátor elektronikai területen (alkalmi munkavégzés) - Székesfehérvár
28.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Hengerműi munkás (targoncás) - Székesfehérvár
28.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Bútorasztalos - Székesfehérvár
27.06.2026,
Pannonjob Kft.
Székesfehérvár
Semi-skilled Labour | Manual / Unskilled work
Öntödei munkás - salakkezelő - Székesfehérvár
26.06.2026,
Man at Work Kft.
Székesfehérvár
Manual / Unskilled work
Pages
- 1
- 2