SCM Koordinátor

  • A raktárhoz kapcsolódó számlák ellenőrzései, annak teljes körű ügyintézése,
  • Új szállítási címek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,
  • Raklap-nyilvántartás, raklaprendelések, selejtezések, belső pénzügyi jóváhagyás előkészítés,
  • Szállítólevelek ellenőrzése, lefűzése, belső kommunikáció működtetése,
  • Időkapurendszer új felhasználóinak rögzítése,
  • Késztermék igénylés, valamint annak előkészítése,
  • A megrendelések ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás.
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Izgalmas, változatos feladatokat és egy támogató, profi csapatot,
  • Multinacionális közeg,
  • Az alapbéren felül 13. és 14. havi bér,
  • Kihívásokkal teli feladatok és szakmai előrelépési lehetőség.

a0t4H00000tF4RFQA0

Kecskemét
Full time

Published on 29.05.2024