Logisztikai koordinátor

Kecskeméti, hosszútávon is stabil és kiszámítható élelmiszeripari szegmensben kiemelkedő szerepű gyártó partnerünk részére keresünk SCM (logisztikai) koordinátor munkatársat!

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A raktárhoz kapcsolódó számlák ellenőrzései, annak teljes körű ügyintézése.

  • Új szállítási címek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben.

  • Raklap-nyilvántartás, raklaprendelések, selejtezések, belső pénzügyi jóváhagyás előkészítés, társosztályokkal kapcsolatos kommunikáció.

  • Szállítólevelek ellenőrzése, lefűzése, belső kommunikáció működtetése.

  • Időkapurendszer új felhasználóinak rögzítése.

  • Késztermék igénylés, valamint annak előkészítése.

  • A megrendelések ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben.

  • Hatóságokkal való kapcsolattartás.

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent.

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

  • Logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, stabilitást hosszútávon.

  • Nemzetközi, innovatív céges hátteret

  • Versenyképes alapfizetést és egyéb juttatási csomagot (étkezési támogatást, elérhető 13. és 14. havi , utazási támogatást, termékvásárlási kedvezményt)

Munkarend: irodai rugalmas munkarend + próbaidőt követően heti 1 nap home office

Bács-Kiskun
Full time

Published on 12.06.2024