Karbantartó

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • CNC gépek, berendezések, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb kiszolgáló berendezések elektromos és vezérléstechnikai hibaelhárítása, javítása.
  • CNC gépek, berendezések, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb kiszolgáló berendezések elektromos és vezérléstechnikai karbantartása.
  • Közreműködés mechanikus karbantartásokban, javításokban
  • Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése
  • Részvétel a karbantartási tervek fejlesztésében
  • Munkahelyi 5S fenntartása.
  • Szükséges adminisztrációk elvégzése a karbantartási és tartalékalkatrész raktárkezelő szoftverekben

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Szakirányú végzettség (bármilyen erősáramú villamos végzetség)
  • 3 műszak vállalása
  • Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Szerszámgépek elektromos hidraulikus, pneumatikus rajzainak olvasása
  • Számítógépes ismeretek

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben, színvonalas mérőeszközökkel dolgozhatsz
  • Családias hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Új kollégáink beilleszkedését és betanulását mentor programmal támogatjuk
  • Ha ügyesen végzed a munkád és elsajátítasz több folyamatot, belátható időn belül előre léphetsz kiemelt, majd mester szereldei auditort szintre a karrieredben
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz (év végi prémium, cafeteria, jelenléti prémium, havi teljesítményprémium)
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Termelő gépek karbantartásában szerzett több éves tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • Vezérléstechnikai ismeretek
  • B-s jogosítvány
  • Angol, vagy német nyelv ismerete

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!

Karbantartó

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 28.05.2024