Ugrás a tartalomra

Szobalány/fiú

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó Corinthia Budapest szálloda ambiciózus, elkötelezett és motivált munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A vendégszobák napi szintű takarítása és tisztántartása a szállodai előírásoknak megfelelően
  • Szobai textíliák szükség szerinti cseréje
  • A vendégterek tisztántartása és takarítása
  • Az öltözők teljeskőrű takarítása és tisztántartása a higiéniai és egyéb előírásoknak megfelelően
  • Az irodák és egyéb kijelölt területek takarítása és tisztántartása
  • A Gondnok/nő által kijelölt egyéb munkák és feladatok elvégzése

Az ideális jelölt:

  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség
  • Rugalmasság a több műszakban történő munkavégzésre
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés cafeteriával
  • Étkezés az személyzeti kantinban műszak alatt
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyenruha mosoda szolgáltatással
  • Nemzetközi Corinthia kedvezmények
  • Munkavállalói elismerési díjak és események
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk!

CORINTHIA BUDAPEST,

corinthia.com

MAGYARORSZÁG

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 07.05.2024

Állás megosztása