Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy biztonsági övek gyártására specializálódott vállalatcsoport, amely beszállítóként a legnagyobb autóipari szereplőkkel működik együtt. Meghatározó piaci jelenlétüknek és technológiai fejlettségüknek köszönhetően folyamatosan bővülnek. Hogy a folyamatos bővülés biztosított legyen, legnagyobb európai gyártórészlegükbe, Sopronkövesdre keresnek folyamat minőségbiztosítási mérnök kollégát.

A minőségbiztosítási mérnök fő feladata a terv szerinti folyamat és termék auditok elvégzése, a belső és vevői reklamációk kapcsán felmerülő problémák kezelése, valamint a gyártásba bevezetett folyamatok és alkatrészek ellenőrzése, jóváhagyása. Ezen kívül feladata lesz még a:

  • Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
  • Heti és havi riportok készítése
  • KPI- ok nyomonkövetése
  • Közreműködés belső és külső auditokban
  • Felmerülő problémákkal kapcsolatban új intézkedések megfogalmazása és kiadása
  • Termék változások vagy új termékek bevezetésének ellenőrzése
  • Munkatársak minőségügyi oktatása, ezen tréningek koordinálása

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalattal
  • Folyékony angol nyelvtudással
  • Feladatorientált személyiséggel és megoldásközpontú szemlélettel

Előnyt jelenthet:

  • Auditori ismeretek, tapasztalat
  • ISO 9001, VDA 6.1 vagy IATF 16949 szabványismeret
  • Német nyelvismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • 13. havi juttatás
  • Lojalitás bónusz + cafeteria
  • Kiemelt útiköltség-térítés
  • Rugalmas munkaidő + Home Office
  • Ideiglenes szállás lehetőség
  • Modern, élhető munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó

Process Quality Engineer

Sopronkövesd, 9483 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 08.05.2024

Állás megosztása

Hasonló állások

Sopronkövesd