Ugrás a tartalomra

test-header

Labortámogató gyakornok
test-header

Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok!

Csatlakozz a MOL Group csapatához

pozícióban!

Feladatok:

·        Termékfejlesztés alkalmazástechnikai támogatása

·        Poliuretán habminták fizikai tesztekhez történő előkészítése

·        PU habok fizikai vizsgálatának elvégzése

Elvárások:

·        Nappali tagozatos aktív/passzív hallgató jogviszony

·        Logikus gondolkodás

·        Precizitás

·        Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·        Nyitottság új feladatok ellátására, rugalmasság

Amit ajánlunk:

·        Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

·        Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe.

·        Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni.

·        Szakmai gyakorlat leigazolása.

·        Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Szakmai gyakorlat, diákmunka
1-2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 20.04.2024

Állás megosztása