Villamos Koordinátor - német nyelvtudással

Az új céged
Partnerünk egy nemzetközi, izgalmas, prémium termékeket előállító autóipari gyártócég.
Feladataid az új pozícióban

  • A nagyfeszültségű terület biztonságának fenntartása
  • Belső procedúrák, irányelvek, szabályok kidolgozása a területre
  • Kockázat értékelési projektek véghezvitele
  • Hazai fő kapcsolattartó a nagyfeszültségű témakörökben
  • Területet érintő szakértők kiválasztása
  • Projektvezetés, belső vezetőknek tanácsadás a területet érintően

Mire van szükséged a sikerhez:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Folyékony német
  • Projekt vezetési tapasztalat
  • Dinamikus környezethez illő személyiség

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Rugalmas munkaidő, kiszámíthatóság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod.

Bács-Kiskun
Full time

Published on 01.06.2024