Az OTP Bankcsoport budapesti központjában működő Nagyvállalati Főosztálya bővülő csapatába keresünk munkatársakat, akik részesei lehetnek a hazai és a nemzetközi gazdasági élet legmeghatározóbb szerepelőinek kiszolgálásában.

Nagyvállalati számlavezetési szakértő

Feladatok:

  • A vállalati, önkormányzati, közszolgálati ügyfelek számlavezetéssel kapcsolatos igényeinek teljeskörű kiszolgálása.
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézés, például: lekötött betétek, átutalások, zárolások, terhelések és jóváírások könyvelése.
  • Standard és egyedi eseteket koordinálása, a szükséges társterületekkel történő egyeztetés mellett.
  • Együttműködés az ügyfélreferensekkel.
  • A vállalati, önkormányzati, közszolgálati passzív termékek és szolgáltatások értékesítésének támogatása, igény szerint ügyféltárgyalásokon való részvétel.
  • Termék- és folyamatfejlesztési javaslattétel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számlavezető rendszerek ismerete
  • Közép-, nagyvállalati, intézményi, önkormányzati, közszolgálati befektetési termékkör és szolgáltatások ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • Szervező és problémamegoldó képesség
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Fejlesztő és Eredményorientált szemléletmód
  • Nagyvállalati számlavezetési / cash / management tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések;
  • Versenyképes jövedelemcsomag,
  • Cafeteria, Egészségpénztári hozzájárulás, well-being szolgáltatások
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, (M12 irodaház)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 05.06.2024