Termelési csoportvezető

Gyártás/termelés szektorban világszínvonalú gyöngyösi telephellyel rendelkező, sporteszközök gyártásával foglalkozó partnerünkhöz várjuk az új kihívásokra éhes, elhivatott kollégát, akinek porfestésben van tapasztalata és aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkezik.

Jelentkezz partnercégünk csapatába és kamatoztasd ismereteidet egy nagy múltú gyártócégnél Termelési csoportvezető pozícióban.

Feladatok

•A termelési tervben meghatározott termékek előállításának felügyelete,

•A napi termelési feladatok hatékony végrehajtásának felügyelete

•Adatok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, kiértékelésükben való részvétel,

•Aktív részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységben,

•Minőségi mutatók javításában való részvétel,

•A vezetése alatt álló csapat (kb.40-45 fő) irányítása, motiválása, munkaszervezése,

•Riportok, beszámolók készítése területi vezető részére

•Adatszolgáltatási feladatok, a beosztott munkavállalók munkaidő nyilvántartásának vezetése, szabadságolás kezelése,

•Új belépők betanításának megszervezése,

•Rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználása,

•Együttműködés más részlegekkel

Egyéb információk

Munkaidő: H-P: 7:30-16:00

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Requirements:

• Középfokú iskolai végzettség

•Gyártó-termelő vállalatnál szerzett releváns, minimum 3 éves csoport- vagy műszakvezetői tapasztalat

•Porfestésben szerzett tapasztalat

•Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban, napi szinten használatban)

•Problémamegoldó készség, gyors reagálás,

•Rugalmasság a munkaidő tekintetében (amennyiben 2 műszakban történik a termelés)

•Kiváló kommunikációs készség

•Magabiztos MS Office ismeretek

Benefits:

•Juttatási csomag (jelenléti és teljesítmény bónusz, együtt kb. bruttó 50 000 HUF)

•Útiköltség támogatás (25 Ft/km)

•Étkezési hozzájárulás 20 000 Ft értékben

•Cafetéria (20 000 HUF/hó)

• Hosszútávú munkalehetőség

Gyöngyös
Full time

Published on 17.05.2024