Szerelő (Kecskemét)

Nagy múltú cég, biztos háttérrel VILLANYSZERELŐI munkakörbe keresmunkatársakat azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Felelős a napi munkautasításban meghatározott, valamint a művezető által az eligazításon kiadott villamos hálózatépítéssel összefüggő feladatok helyszíni végrehajtásáért.

  • Felel a villamos hálózatépítéssel összefüggő munkavégzése során a munkabiztonsági, technológiai és környezetvédelmi előírások betartásáért.

  • Felel a rendelkezésére bocsátott erőforrások (eszközök, szerszámok, gépek, stb.) rendeltetésszerű és hatékony felhasználásáért.

  • A hálózatépítő csapat hasznos tagjaként segíti elő a művezetőség céljainak elérését.

  • Tevékenysége során együttműködik a helyszíni munkavezetővel.

  • Együttműködik szerelő munkatársaival, segíti és támogatja a szerelőcsapat munkáját.

  • Részt vesz az üzemzavari készenléti rend működtetésében, valamint a HAVARIA helyzetek kezelésében.

Requirements:
  • Villanyszerelői végzettség

  • Minimum 1 év villamos ipari szakmai tapasztalat

  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség

  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt.

  • B kategóriás jogosítvány.

Benefits:
  • Hosszútávú, biztos munkahely

  • Rugalmas munkarend

  • Versenyképes fizetés

  • Bejárási támogatás

  • Egyéb juttatások: cafeteria, egészség-, és nyugdíjpénztári tagság, bónusz

Qualities:
  • Elosztóhálózati építési projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Kecskemét
Full time

Published on 09.05.2024