Számviteli csoportvezető

Szívesen dolgozna egy nemzetközi vállalatnál, vagy esetleg vonzó az autóipar világa?

Könyvelésben és számvitelben szerzett tapasztalatát szeretné hasznosítani, és úgy érzi csoportvezetőként is megállná a helyét?

Az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot?

Akkor ez az Ön lehetősége!

Amennyiben úgy érzi ön a megfelelő a pozícióra, küldje el önéletrajzát a lap alján!

Feladatok

  • A vállalat teljes körű könyvelésének koordinálása

  • Zárási feladatok koordinálása

  • Heti, havi, negyedéves belső jelentések elkészítésben való részvétel

  • Adóbevallások teljes körű ügyintézése

  • Éves audit koordinálása

  • Beszámoló készítése magyar Szv. Tv. szerint

  • Üzleti tervezésben való részvétel

  • Kapcsolattartás regionális és anyavállalati szinten

  • A jogszabályi változások figyelemmel kísérése és alkalmazása a számviteli tevékenységben

  • Utalások rögzítése és ellenőrzése magyar és nemzetközi banki portálokon

  • Statisztikai jelentések készítése

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Ercsi

Munkaidő: 8:00 - 16:30

Requirements:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség

  • Számviteli és adózási ismeretek

  • Minimum 5 év könyvelői tapasztalat

  • Minimum középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)

  • Csapatmunka, jó kommunikáció, problémamegoldó és vezetői készség

  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság és felelősségtudat

Benefits:
  • Versenyképes bér

  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés

  • Teljesítményalapú bónusz

  • Cafeteria juttatás

  • Kedvezményes étkezés 450 Ft/menü áron

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Home office lehetőség

Qualities:
  • Főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat

  • SAP ismeret

  • Ügyfélkapus regisztráció és használati tapasztalat

  • IFRS standardok ismerete

  • Nagyvállalati tapasztalat, rendszerszemlélet

Ercsi
Full time

Published on 14.06.2024