AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Pozíció összefoglaló

Magyarország egyik legismertebb cloud-native szolgáltatójához keresünk Solutions Architect munkatársat hibrid munkavégzésre

Feladatok

  • Ügyfelekkel és a fejlesztői csapattal való kommunikáció
  • Projekt alapjainak megtervezése
  • Ügyféligények priorizálása
  • Projektek aktív támogatása, összefogása és koordinációja
  • A megoldás tervezés státuszáról folyamatos jelentés, szükség esetén időbeni felterjesztés a projektvezető felé
  • A hatályos IT stratégia, előírásokat, szabályzatokat, folyamatokat betartása, betartatása
  • Implementálási és üzemeltetési költségek tervezése, optimalizálása
  • Új rendszerek bevezetésének/meglévő rendszerek fejlesztésének koordinálása és integrálása
  • A megoldásokhoz szükséges rendszerek tervezése
  • Specifikáció igények folyamatos nyomon követése
  • Átfogó követelményspecifikációk írása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (min. 3 év tapasztalat)
  • Infrastrukturális megoldások megértése
  • Rendszertervezési és szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete

Tech stack

  • Agilis módszertan
  • Maven, Gradle build
  • Docker
  • Git
  • Nexus
  • Artifactory
  • SonarQube
  • OpenShift (OKD)
  • Kubernetes
  • Python script fejlesztés
  • Azure Key Vault
  • Azure App Configuration
  • Azure build és release pipelines

Előny

  • Több éves Java fejlesztési tapasztalat
  • Maven és/vagy Gradle ismerete
  • Python scriptelési ismeretek
  • JEE, Spring Boot ismeretek
  • Jenkins ismerete
  • SonarQube ismerete
  • Projekt tapasztalat privát felhő alapú rendszerek (OpenShift, Kubernetes) tervezésében, építésében
  • Ansible és Terraform ismerete
  • Deployment automation eszközök ismerete (pl. CA Automic, IBM Urbancode Deploy)
  • Elastic stack ismerete
  • Prometheus, Grafana ismerete

Egyéb jellemzők

  • Stabil, szakmai csapat
  • Évi 10 nap képzési keret
  • Mentoring program
  • Heti 3-4 nap home office
  • Alkalmazotti vagy kontraktori munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.