100%-ban magyar tulajdonú, XV. kerületi panzió megbízásából havi 16 munkanapra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vendéglátóipari vagy idegenforgalmi gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonközpont kezelése
  • Vendégek / ügyfelek útba igazítása
  • Üzenetek továbbítás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem (320.000 Ft nettó)
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkaidő:
8.00-20.00-ig

Elsősorban vendéglátói gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:
1158 Budapest, Klebelsberg Kunó utca 21.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

RECEPCIÓS (bp1387)

Budapest
Pest
Budapest
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 30.05.2024