Raktári Adminisztrátor
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • A készletekből és a raktárból származó áruk mozgásával kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése és előkészítése, dokumentumok nyomtatása és tárolása. Könyvviteli műveletek végzése, mint adatrögzítés a rendszerben, dokumentumkezelés és archiválás;
  • A műszakvezetővel és a raktárvezetővel együttműködve a leltározással kapcsolatos feladatok szervezése és végrehajtása;
  • Készletellenőrzés és a raktári nyilvántartások pontos vezetése;
  • Együttműködés a társterületekkel és külsős cégekkel.

Amit tőled várunk:

  • Középfokú végzettség;
  • A raktárkezelés, készletgazdálkodás, valamint az anyagtervezés és- kezelés ismerete;
  • Nyilvántartás-kezelés és raktárkezelés területén szerzett tapasztalat;
  • Jártasság a Microsoft Office alkalmazások használatában;
  • SAP, LES, MES, ERP és MRP rendszerek ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Angol és magyar nyelvtudás;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Logisztikai vagy üzleti adminisztrációval kapcsolatos végzettség.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Debrecen
Full time

Published on 14.06.2024