Pénzügyi Tanácsadó

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj és segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz pénzügyi tanácsadónak az Alfa csapatához. A jelenlegi bizonytalan időkben ügyfeleinknek még nagyobb szüksége van ránk. Változó világunkban mi jelentjük a biztonságot. Ingyenes átképzési programunk által új szakmát adunk a kezedbe és egy új karrierpályán indulhatsz el.
Most online- és személyes értékesítéshez keresünk pénzügyi szakértő- és vezető utánpótlás jelölteket is!

Feladatok:

  • a cégcsoport termékeinek megismerése
  • értékesítési folyamat elsajátítása mentori segítséggel
  • meglévő és új ügyfelek felkeresése telefonon és online
  • ügyféligény felmérése
  •  igény alapú pénzügyi tervezés és tanácsadás
  •  online és/vagy személyes értékestés meglévő és új ügyfeleinknek

Amit nyújtunk:

  • szakmai átképzés, egy új, megbecsült hivatás elsajátítása
  • folyamatos fejlődési- és hosszú távú karrier lehetőség
  • kimagasló jövedelem elérése, betanulás alatt kezdő támogatás
  • betanulás után rugalmas munkavégzés
  • teljesítmény alapján plusz jutalék elérése
  • lendületes, támogató, nyerő csapat részeként dolgozhatsz

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előnyt jelent
  • céltudatos, motivált személyiség
  • kiemelt kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • informatikai rendszerek magabiztos használata
  •  határozott, megnyerő fellépés

Gyere, erősítsd csapatunkat! Küldd el fényképes önéletrajzodat! Várunk!

Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Ózd
Szerencs, 3900 Magyarország
Encs, 3860 Magyarország
Tokaj, 3910 Magyarország
Tiszaújváros
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 04.06.2024