pályakezdő diplomás - építőmérnök

Új munkatársunk feladatai lesznek
A 2 éves gyakorlati időszakot, illetve a szükséges ismeretek megszerzését követően:
- elkészíti az éves munkaprogramokat, vágányzári terveket
- összeállítja a munkaerő, anyag- és eszközigényeket
- egyeztet a megrendelő képviselőivel
- elkészíti a havi munkaterveket, vágányzári és sebességkorlátozási terveket
- irányítja, ellenőrzi az alvállalkozók tevékenységét
- kapcsolatot tart a külső beszállítókkal, kivitelezőkkel
- meghatározza az árajánlat kéréshez, megrendelésekhez a műszaki tartalmat
- részt vesz a döntés előkészítésben
- részt vesz a munkaterület- és műszaki átadás- átvételi eljárásokon, organizációs eljárásokon, kapcsolatot tart a megrendelő illetékes képviselőjével
- elkészíti a munkavégzés előkészítés során a technológiai és koordinációs intézkedési terveket
- tervezi, figyeli az önköltségi adatokat, kiállítja a megrendelőket
- részt vesz az esetleges baleset vizsgálatban
- törekszik az önköltség csökkentésére, megteremti a gazdaságos munkavégzés feltételeit a minőségi munkavégzés megtartása mellett
- ellenőrzi az elszámolások dokumentációit
- felülvizsgálja a műszaki terveket
- működteti a minőségirányítási rendszert
- minden rendkívüli eseményt, rendellenességet az elvárható időn belül jelent közvetlen felettese részére
- részt vesz az előírt képzéseken

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- állami felsőfokú iskolai végzettség (építőmérnök)
- pályakezdők jelentkezését várjuk (maximum 1 év szakmai tapasztalat)

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes havi jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség
- szakértő mentort, aki végigkísér gyakornoki utadon
- alapbér: Bsc diploma esetén Br. 433.000 Ft, Msc diploma esetén Br. 478.000 Ft

Amit ajánlunk továbbá:
- vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
- önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
- SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
- Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Munkavégzés helye
Miskolc
Miskolc

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-03-31

Vállalati bemutatkozó
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Miskolc
Full time

Published on 25.07.2024