Műszakvezető

Műszakvezető munkatársat keresünk vetőmagüzemi multinacionális környezetbe!

Partnerünk, a vetőmagipar egyik legjelentősebb multinacionális magyarországi vállalataMűszakvezetőkollégát keres dinamikusan fejlődő csapatába. Ha érdekli a nemzetközi környezet és szeretne egy minőség- és fejlődésorientált csapat tagja lenni, ahol egyszerre valósul meg a szakmai fejlődés és karrierépítés lehetősége a financiális megbecsüléssel, akkor jelentkezzen hozzánk!

Feladatok / Tasks

  • Műszakok vezetése:A vetőmagkukorica feldolgozását végző 5-40 fős műszakok hatékony irányítása.

  • Koordinálás:Üzemi dolgozók munkájának szervezése és koordinálása.

  • Adminisztráció: Adminisztratív nyomon követés a feldolgozási folyamat minden szakaszában.

  • Munkavédelem:Munkavédelmi és munkabiztonsági előírások szigorú betartása és ellenőrzése.

  • Minőségbiztosítás:Minőségi követelmények teljesítése a hatályos szabványok alapján.

  • Optimalizálás:A műszakok közötti termelési egységek munkájának harmonizálása és optimalizálása.

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes fizetés a felkészültség, tapasztalat és egyéni kompetenciáktól függően

  • Kompenzációs csomag, mely a béren felüli juttatásokat tartalmazza

  • Továbblépési és fejlődési lehetőség hosszútávon

  • Támogató és közvetlen vezetés

  • Fiatal, energikus csapat és kollektíva

  • Pályakezdők számára:Angol nyelvismerettel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk. Számukra tehetséggondozási és továbbképzési lehetőségeket biztosítunk.

Requirements:
  • Végzettség:Minimum főiskolai szintű agrár vagy műszaki területen szerzett diploma-

  • Nyelvtudás:Angol nyelv középszintű ismerete (szóbeli és írásbeli kommunikáció).

  • Kommunikáció: Erős kapcsolatteremtő képesség, határozottság, nyitottság, fogékonyság új ismeretek elsajátítására.

  • Csapatmunka:Együttműködési és konfliktuskezelő képesség és készség.

  • Számítógépes ismeretek: Outlook, Word, Excel, és PowerPoint magabiztos használata.

  • Üzemi környezetben való munkavitel: Több műszakos munkarend vállalása 6 hónapon keresztül – egyéb esetben normál munkarend folytatható.

Benefits:
  • SAP rendszer ismerete.

  • Vetőmagüzemi tapasztalat.

  • Termelési rendszerek ismerete.

  • Műszakvezetés terén szerzett tapasztalat.

  • Biztos angol nyelvtudás a mindennapi és szakmai kommunikációban

Szarvas, 5540 Magyarország
Full time

Published on 28.05.2024