Mintavevő, inspektor

Csatlakozz fiatalos, lendületes, vidám és folyamatosan bővülő csapatunkhoz, amelybe most inspektor, mintavevő kollégát keresünk, vegyésztechnikusi végzettséggel. Ha szeretnéd munkáddal egy olyan innovatív vállalatcsoport tevékenységét támogatni, amely a Testing, Inspection and Certification (TIC) szektorban tevékenykedő vállalatokat köti össze, akkor köztünk a helyed!

CerTrust Kft.: brüsszeli notifikáció alapján, megfelelőségértékelő szervezetként világszerte nyújtjuk szolgáltatásainkat. Egyik legkiemeltebb területünkön, a termésnövelő anyagokra vonatkozóan az EU-ban elsőként kaptuk meg a notifikációt az (EU) 2019/1009 rendelet szerint.
Folyamatosan és megállíthatatlanul dolgozunk Partnereinkért! CerTrust: Válasz a bizalomra!

Feladatok

  • Gyártók minőségirányítási rendszereinek figyelembevételével a gyártási folyamat során keletkező anyagok mintavétele és laboratóriumi vizsgálatra küldése, küldetése hazánkban és külföldön egyaránt.
  • Gyártói minőségirányítási rendszerének auditja (megfelelő szakmai tudás és tapasztalatszerzést követően)
  • Termékvizsgálat elvégzésének nyomon követése, az eredmények megfelelő áttekintése, továbbítása
  • Szakmai döntéshozatal előkészítése a vonatkozó előírások figyelembevételével
  • Adminisztratív feladatok (vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések áttekintése, továbbítása)
  • Szakmai kapcsolattartás és levelezés (angol nyelven) megbízókkal és a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel
  • Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalatfejlesztési folyamatokban

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Utazási hajlandóság
  • Angol nyelv folyékony, tárgyalási szintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű gyártási folyamat ellenőrzések lebonyolítására
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége
  • Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés
  • Új ismeretek iránti fogékonyság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Csapatszellem
  • B típusú jogosítvány

Előnyök

  • Valamely megfelelőség-értékelő szervezetnél szerzett tapasztalat
  • Termésnövelő anyagok mintavételi szabványainak ismerete
  • Ömlesztett anyagok mintavételezésében szerzett tapasztalat
  • 3 éves ipari tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete, minőségirányítási rendszer auditon szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség – vegyészmérnök, agrármérnök, kertészmérnök, növény biológus, növénydoktor, mezőgazdasági biotechnológia
  • További nyelv(ek) tárgyalási szintű ismerete

Amit ajánlunk

  • Home office lehetőség
  • Éves bónusz / mozgóbér
  • Mobiltelefon
  • Szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Magyarország, 1134 Budapest, Váci út 49.

Budapest
Full time
Secondary school

Published on 13.05.2024