Minőségügyi mérnök

Szerszám készítéssel és műanyag feldolgozással foglalkozó céghez keresünk minőségügyi mérnök munkatársakat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendben kell dolgoznod
  • Ha rendelkezel felsőfokú műszaki, szakirányú és belső auditor végzettséggel
  • Amennyiben rendelkezel minimum 5 éves autóiparban szerzett tapasztalattal
  • Ha angol nyelvtudásod középfokú szinten van szóban és írásban egyaránt

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Önéletrajzodban kérjük, tüntesd fel bérigényed vagy a telefonos egyeztetésnél jelezd kollégánk felé
  • Telefont és laptopot biztosítunk a munkavégzéshez

Milyen feladataid lesznek?

  • Biztosítod a gyártmányok minőségi előírásnak megfelelő előállítását
  • Kidolgozod az alkatrész, termék-bemintázások, mérések, tesztelések rendszerét
  • A szervezeti egységek bevonásával hatékonyan működteted a minőségirányítási rendszert
  • Kapcsolatot tartasz a vevőkkel és szállítókkal
  • Elkészíted a termékdokumentációkat és hibakatalógust vezetsz

Hol fogsz dolgozni?

  • Kecskeméten

Kecskemét
Full time

Published on 22.05.2024