KATEGÓRIA MANAGER (FRISS ÉLELMISZER)

A Lapker csoport már 1998 óta bizonyítja sikeres működését az országos lapterjesztés és kiskereskedelem területén, és kiemelt figyelmet fordít a teljes országos lefedettséggel rendelkező, 200 saját boltjának üzemeltetésére. A Relay és Inmedio kiskereskedelmi üzleteinkben nem csak széles lapválaszték várja a vásárlókat, hanem élelmiszer (ital, édesség, friss élelmiszer) és nem-élelmiszer (könyv, ajándék) termékeket is kínálunk, valamint kényelmi szolgáltatásokkal (online szerencsejáték, sorsjegy, mobilfeltöltés, közlekedési jegy) igyekszünk megkönnyíteni vásárlóink életét. A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő Costa Coffee üzletünk a friss élelmiszerek széles kínálatával várja az utazókat.

 Ha szeretnél csatlakozni egy ilyen sikeres és dinamikus vállalathoz, akkor várjuk jelentkezésedet a

pozícióra.

Akinek főbb feladatai:

  • a friss élelmiszer (szendvicsek, tejtermékek, kávé, street food) kategória választékának meghatározása
  • a választék beszerzése (beszállítói tenderek lebonyolítása, szerződéskötés)
  • a beszállítókkal a napi kapcsolatok bonyolítása
  • az áruellátás megszervezése
  • az ár-, és promóciós politika megtervezése és végrehajtása
  • termékbemutatási sztenderdek kialakítása és végrehajtása
  • az eredményekről rendszeres riportolás + részvétel a tervezési feladatokban

Amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség
  • beszerzési tapasztalat kiskereskedelmi környezetben
  • világos szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készségek, határozott fellépés
  • kiváló probléma megoldó és döntéshozó készségek
  • magabiztos excel tudás
  • Előny: HACCP végzettség, az élelmiszer kategória területen szerzett tapasztalat, SAP, BW ismeret

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés. Számunkra fontos a stabilitás, munkatársainak hosszútávú megbecsülése.
  • Korszerű céges eszközök a munkavégzéshez: okostelefon, laptop
  • Alapfizetésen felül béren kívüli juttatások, SZÉP-kártyára utalás, utazási hozzájárulás, rezsitámogatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Jól felszerelt, kellemes Budapest 9. kerületi munkahely
  • Munka és magánélet egyensúlyára tekintettel vagyunk, részleges heti Home-office lehetőség

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.

Budapest
Pest
Full time, Home office / Hybrid
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 04.06.2024