járműszerelő

Érdekel a vasút világa? Szeretnél vasúti járművekkel foglalkozni? Megvan hozzá a megfelelő végzettséged?

Ha igen, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- szereli és javítja a vasúti járművek és lakószerelvények elsősorban gyenge és erősáramú elektromos rendszerét
- elvégzi az ellenőrző méréseket és vizsgálatokat
- szereli a vasúti gépek és lakószerelvények szerkezeti egységeit
- pótolja és cseréli, valamint javítja és felújítja az alkatrészeket
- elvégzi a zsírozást, olajozást
- biztosítja a vasúti gépek rendeltetésszerű üzemképes állapotát
- feltárja a váratlan meghibásodások okait
- hegesztési munkákat végez

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- állami középfokú végzettség (járműelektronika, elektronika, RTV, digitális műszerész)
- 3 év szakmai tapasztalat

Előnyként értékeljük
- automatizálási ismeretek
- autóvillamossági ismeretek
- érintésvédelmi vizsga
- targoncakezelő vizsga
- emelőgépkezelő vizsga
- hegesztő vizsga
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes havi jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség

Amit ajánlunk továbbá:
- vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
- önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
- SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
- Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-03-31

Vállalati bemutatkozó
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Budapest
Full time

Published on 26.07.2024