IT rendszer mérnök
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Informatikai rendszerek bevezetése a tervezés, konfigurálás és hibaelhárítás tekintetében;
  • A társosztályok követelményeinek összegyűjtése és elemzése;
  • Költséghatékony megoldások tervezése, fejlesztése és biztosítása;
  • Rendszerek és üzleti folyamatok optimalizálása hatékony, megbízható és magas értékű szolgáltatások elérése érdekében;
  • Technikai támogatás nyújtása a rendszer hatékonyságának és megbízhatóságának növeléséhez közepesen összetett feladatok és/vagy tevékenységek kezelésével;
  • Együttműködés a vállalat informatikai részlegével.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség a számítástechnika területén;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat;
  • IT folyamatirányítási ismeretek;
  • Analitikus, problémamegoldó attitűd;
  • Szervezeten belüli hatékony együttműködés más részlegekkel;
  • Hatékony időgazdálkodási készség;
  • Erős prezentációs készség;
  • Interkulturális kompetencia;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment és ITIL tanúsítvány;
  • Kínai nyelvismeret;
  • Tapasztalat a folyamat- és/vagy minőségirányításban.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Együttműködés egy kulturálisan sokszínű csapattal;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.