Ipari Mérnök
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Munkaerő optimalizálása, gyártási folyamatok javítása, layout kidolgozása, fejlesztése;
  • A kapacitásnövelési kezdeményezések irányítása és a termelési rendszerek bevezetésének felügyelete;
  • A gyártási költségek csökkentésének támogatása, veszteség azonosítása, ergonómiai szempontok érvényesítése;
  • A termelési lánc koordinálása, beleértve az átállást. Kapacitás- és termelékenység elemzések vezetése, össztermelékenység (UPPM) szempontjainak képviselete, és a fejlesztések implementálása;
  • A gyártósorok felszereléseinek, berendezéseinek és kiegészítő létesítményeinek szabványosításának felügyelete. Erőforrások allokálása és tervezése a jövőbeli gyártási kapacitás igényei szerint;
  • A lean gyártási módszerek megvalósítása, például: értékáram elemzés (VSM), vizualizáció, az 5S és a folyamatos fejlesztési gyakorlatok;
  • Debreceni ipari mérnöki fejlesztési terv kialakítása, valamint a helyi és nemzetközi tudásmegosztás szervezése.

Amit tőled várunk:

  • BSc vagy magasabb felsőfokú végzettség ipari mérnöki, gépgyártási vagy automatizálási területen;
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat, beleértve a csapat- és projektvezetésben szerzett tapasztalatot;
  • Ismeretek az új üzemek és gyártósorok építéséről, a berendezésekről, a tömegtermelés bevezetéséről és az erőforrások részlegek közötti koordinálásáról;
  • Kiváló kommunikációs készségek, valamint a gyors tempójú és intenzív munkakörnyezetben való boldogulás képessége. Erős felelősségtudat és kezdeményezőkészség;
  • Jó angol nyelvtudás.
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Jártasság az akkumulátorok gyártási folyamataiban, berendezéseiben és fejlesztési módszereiben.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Debrecen
Full time

Published on 31.05.2024