Gépoperátor (Veszprém)

Partnerünk a világ egyik vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalata, amely közel 400 márkát értékesít, több, mint 190 országban. Veszprémi csapatuk bővítése céljából új kollégákat keresünk

Gépoperátor

pozícióba

Feladatok

  • Gépegységek működtetése átszerelése, termék specifikációnak megfelelő termékek gyártása

  • Minőség ellenőrzések, mérések végzése és azok dokumentálása, beavatkozás nem megfelelő minőségű termék gyártása esetén

  • Mix és szószok érzékszervi vizsgálata és dokumentálása

  • ECHO műszaknapló vezetése és adatgyűjtés digitális formában

  • Fejlesztési javaslatok, ötletek benyújtása, megvalósítása a veszteségek csökkentése céljából

  • Higiéniai mosatások, javító intézkedések elvégzése

  • Oktatások tartása

Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Veszprém

Requirements:

  • · Középfokú műszaki végzettség (szakiskola, szakközépiskola, OKJ stb.)

  • · Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • · 3 műszakos munkarend vállalása

  • · Számítógép kezelésének ismerete felhasználói szinten

  • · Hétvégi munkavégzés vállalása

Benefits:

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Kiemelt műszakpótlék

  • Dolgozói bolt – termékek kedvezményes vásárlása

  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás

Qualities:
  • Pneumatikai / mechanikai / villamossági ismeretek

  • Excel és SAP ismeret

  • Élelmiszeripari tapasztalat

Veszprém
Full time

Published on 28.05.2024