GÉPKOCSI FELVÁSÁRLÓ

Feladatok:

  • Használt autók kiválasztása, azok árának piackutatása,
  • Ügyfelekkel való telefonos kommunikáció, telefonon történő állapotfelmérés,
  • Vételi ajánlatok megtétele,
  • Időpont egyeztetés személyes megtekintésre, a gépjárművek esztétikai, műszaki állapotfelmérése,
  • Vétel teljes körű lebonyolítása, dokumentációk kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • 1-3 éves használt autók felvásárlásában szerzett tapasztalat,
  • Minimum B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, lojalitás,
  • Jó megjelenés, agilitás, precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Korábban szerzett igazolt tapasztalat,
  • Angol, Német nyelvismeret.

Amit kínálnak:

  • Megegyezés alapján fix vagy fix + jutalékos fizetési rendszer,
  • Stabil, támogató céges háttér,
  • Hosszú távú együttműködés esetén céges autó, telefon,
  • Home Office napok lehetősége,
  • Folyamatosan fejlődő családias, szakmailag támogató, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés pontos helyszíne:

  • Országos (távoli munkavégzés is szóba jöhet)

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, a vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható a használt autó piac igényei szerint.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka a magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hungary
Full time

Published on 31.05.2024