Gépjárműszerelő

Veszprémi munkavégzési helyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát teher- és személygépjárművek szervízelésére, illetve karbantartására egy műszakos munkarendbe.

FELADATOK:

  • javítási és általános karbantartási munkák elvégzése
  • eseti kis és nagyjavítások elvégzése
  • műszaki állapotfelmérés, diagnosztika
  • járművek műszaki vizsgára való felkészítése
  • műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások elvégzése
  • a műhelyvezető által kiadott feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes szakember
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • szakmai tapasztalat gépjárművek szerelésében
  • megbízhatóság, pontosság, csapatszellem
  • szakirányú végzettség
  • minimum B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

  • C (E) kategóriás jogosítvány
  • jármű villamosságban szerzett szakmai tapasztalat
  • hegesztő képzettség

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2/2017
Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Veszprém
Veszprém
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 06.06.2024