ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ GYAKORNOK

Feladatok:

  • Senior értékesítő kolléga munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás, a meglévő cégek kapcsolattartóival, szakmai vezetőivel
  • Adategyeztetés - kapcsolatfelvétel a HR vezetőkkel, adatok egyeztetése és felvitele a saját rendszerünkbe
  • Precíz adminisztráció vezetése ügyviteli rendszerünkben

Amit elvárunk Tőled:

  • Aktív hallgatói jogviszony – nappali képzésen
  • Munkavállalás minimum heti 20 órában
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés - meglévő és jövőbeli partnereinkkel kell felvenned a kapcsolatot napi szinten, ehhez kell egy megnyerő személyiség
  • Pörgős személyiség, precíz munkavégzés
  • Érdeklődés a toborzás- kiválasztás területe iránt

Mi az, amit nyújtani tud cégünk Neked?

  • Nálunk megismerheted a magyar munkaerőpiacot és annak szereplőit
  • Hasznos tapasztalatra tehetsz szert mind az értékesítés, mind a toborzás világában
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt
  • Szakmai gyakorlatként tudjuk neked igazolni az itt töltött idődet
  • Ha megtetszik Neked cégünk, hosszútávon is tudunk majd neked munkalehetőséget biztosítani

Mi történik majd a kiválasztás során?

Első körben telefonon egyeztetünk veled, lesz néhány kérdésünk hozzád. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, felteszünk még néhány kérdést és megismerünk jobban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hungary
Full time

Published on 27.05.2024