Erősáramú villamosmérnök

Az egyik piacvezető abroncsgyártó Partnerünk, Erősáramú villamosmérnökmunkatársát keresi, aki talpraesettségével, szaktudásával, ötleteivel bővítené a beruházási csapatot.

Olyan munkatársat keresünk, aki legalább három-öt év tapasztalattal rendelkezik az adott területen, fejlődni akaró, nyitott személyiség, aki szívesen használja napi szinten az angol nyelvtudását. Amennyiben örömmel csatlakozna a projektcsapathoz, küldje el a jelentkezését, hogy mielőbb egyeztethessünk a részletekről!

Feladatok

  • Két
    barnamezős beruházási projekt lebonyolításában történő részvétel az
    előkészítéstől a kivitelezésig és a projektek sikeres átadásáig

  • A
    tervezési és engedélyeztetési folyamatok koordinálása

  • Beérkező
    ajánlatok minősítése, szerződések előkészítése, kisebb kiegészítő munkálatok
    esetén műszaki specifikációk összeállítása

  • Külsős
    műszaki ellenőrök munkájának ellenőrzése és összefogása

  • Szakági
    tervek ellenőrzése, véleményezése

  • Akivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók munkájának irányítása

  • Kooperációk
    szervezése, azokon történő részvétel, technológiai-szerelési munkálatok
    felügyelete

  • Projekt-adminisztrációs
    feladatok ellátása, fővállalkozó minőségbiztosítási rendszerének folyamatos
    ellenőrzése

  • Rendszeres
    műszaki riportálás a cég felső vezetői felé, heti összefoglalók készítése az ütemterv
    alapján

  • Megrendelői
    és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztása

  • Részvétel
    az átadási és üzembe helyezési eljárások során

  • Hatósági
    engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása

  • A
    műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatása a teljes projekt során

  • Termelő
    gépek, gyártósorok telepítésének szakmai támogatása

Requirements:

  • Villamosmérnöki
    végzettség

  • Beruházásban
    vagy kivitelezésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat

  • Precizitás,
    pontosság, határidők betartása

  • Aktív
    angol nyelvtudás

  • Kiváló
    kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, jó stressztűrő képesség

Benefits:
  • Cafeteria

  • Bejárási támogatás

  • Ingyenes céges buszjárat

  • Térítésmentes lakhatási lehetőség

Qualities:

  • Felelős
    műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság

  • Erősáramú
    rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat

  • SAP
    rendszer ismerete

  • Kiterjedt
    tűzvédelmi rendszerekben, elsősorban tűzjelző rendszerekben szerzett jártasság

  • Gumiiparban
    szerzett tapasztalat

Budapest
Full time

Published on 25.04.2024