Elektromos Tervezőmérnök

Debreceni székhelyű multinacionális partnerünk részére keresünk elektromos konstruktőr kollégát, akinek főbb feladatai közé tartoznaa présgépek elektromos tervezése.
Légy részese egy dinamikusan fejlődő, egyedi gépgyártó cég lendületes csapatának.

Feladatok / Tasks

  • Vevői igények felmérése, megrendelések feldolgozása
  • Új, költséghatékonyabb termékek fejlesztése
  • Távoli segítségnyújtás a vevők részére
  • Áramköri rajzok készítése, tervezése
  • Alkatrészlista készítése
  • Specifikációk ellenőrzése és jóváhagyása

Amit nyújtunk / Offer

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődéshez igazodó képzési lehetőségek
  • Családias, támogató légkör
  • Csendes, tiszta, rendezett munkakörnyezet

Requirements:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Eplan
    P8 és Office programok használatában szerzett tapasztalat
  • Alapvető
    PLC ismeretek
  • Középszintű német vagy angol idegennyelv ismeret
  • Minimum 3 év tervezői tapasztalat

Benefits:
  • Hidraulikus présgépek ismerete
  • Siemens
    TIA PLC ismeretek
  • Kapcsolószekrények gyártásában szerzett
    tapasztalat
  • Célgép gyártásban szerzett tapasztalat

Debrecen
Full time

Published on 15.06.2024