ELADÓ (Campona)

Európában terjeszkedő, vezető textildiszkont képviseletében már 10 éve Magyarországon is jelen vagyunk.
Élj egy dinamikus vállalat adta lehetőséggel!

ELADÓ

munkatársat keresünk részmunkaidőben(heti 20 óra) az alábbi üzletünkbe:

CAMPONA

FŐBB FELADATOK:

  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően
  • áruátvétel, üzlettér tisztán tartása
  • magabiztos, gyors pénztári munka
  • vásárlók udvarias kiszolgálása
  • az üzletvezető munkájának támogatása

VÁRJUK ÖNÉLETRAJZODAT, HA:

  • fogékony vagy az értékesítés iránt
  • szorgalmas, megbízható munkatárs vagy
  • nem félsz a bolti munka kihívásaitól
  • szeretsz a vásárlókkal kommunikálni, kapcsolatot teremteni

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőségek cégen belül
  • személyzeti kedvezmények
  • cafeteria

Hozzánk tanulmányaid mellett is jelentkezhetsz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat!

Budapest
Pest
Part time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.06.2024