BUYER / BESZERZŐ

Leendő feladataid:

  • Bejövő vevői rendelések teljes körű kezelése, rendelés kiadása és nyomon követése, áru logisztikai mozgásának kezelése
  • Új beszállítók felkutatása és árajánlat kérések kezelése
  • Reklamáció kezelése, vevőelégedettség mérése
  • Az árumozgások belső vállalatirányítási rendszerben történő kezelése
  • Vevői megrendelések határidőre való kiszállításának biztosítása megfelelő minőségű anyaggal és kapcsolódó szolgáltatással
  • Partnerekkel való napi kapcsolattartás

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 0-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Amit kínálnak Neked:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés pontos helye és ideje:

  • Budapest
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hungary
Full time

Published on 14.05.2024