Barista

Szívesen dolgozna exkluzív, nemzetközi környezetben?

Csatlakozzon hozzánk!

A Magyar Lapterjesztő Zrt. a Liszt Ferenc repülőtéri

Skycourt terminálon üzemeltetett, kiváló elhelyezkedésű, vonzó megjelenésű, nagy forgalmú Costa Coffee-ba keresünk főállású kollégát

Barista

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távon számítunk kollegáinkra
  • Elismert, nagy múltú, megbízható vállalati háttér
  • Havi fix alapbér + bónusz +egyéb juttatás, valamint
  • BKK bérlet és nettó 10000 Ft havi béren kívüli juttatás, balesetbiztosítás
  • távolsági bérlet értékének 100%-os térítése vagy gépkocsi költségtérítés 30 Ft/km/munkanap, ingyenes parkoló biztosítása
  • hajnali munkakezdés esetén taxi biztosítás
  • havi nettó 50 000 Ft albérleti támogatás a belépés napjától mindenkinek, akinek lakóhelye Budapest és Pest megyén kívülre esik
  • munkaruha és -cipő biztosítása
  • képzési lehetőség – Costa standard megismerésének lehetősége
  • Céges rendezvényeken és fotó, rajzpályázaton való részvétel lehetősége, év végi juttatás, dolgozói ajándékok, jubileumi javadalmazás

Amit kérünk:

  • magas színvonalú, a Costa standard szerinti kiszolgálás biztosítása a nemzetközi utazóközönség számára
  •  az üzlet tisztán- és rendezetten tartása
  •  alkalmanként raktári feladatokban besegítés

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pozitív energikus egyéniség
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Idegennyelv tudás: előny az angol nyelvtudás

Munkaidő: több műszakos munkarendben

Várjuk jelentkezését a munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Barista

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 08.05.2024