test-header

Általános gépészeti karbantartó - forgógépes
test-header

A Petrolszolg Kft. a MOL Csoport karbantartási, javítási és szerelési munkálataiért felelős vállalata számára keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Általános gépészeti karbantartó

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Fő Feladatok:

  • Vezetője, illetve közvetlen felettese utasítása alapján karbantartási, szerelési, javítási feladatokat lát el szakszerűen és hatékonyan.

  • Esetenként koordinálja az alvállalkozók helyszíni munkavégzését.

  • Rendellenesség, nem megfelelőség esetén a hibát jelzi művezetőjének vagy csoportvezetőjének.

  • Szükség esetén készenléti szolgálat ellátása az üzemzavarok gyors elhárítása érdekében.

  • A munkájához szükséges anyagok, alkatrészek, berendezések átvétele és megőrzése, azok szakszerű és rendeltetésszerű használata, állapotuk megóvása.

  • Munkája során betartja a területileg hatályos munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és munkaegészségügyi rendelkezéseket. Gondoskodik munkahelyén a fizikai rendről és fegyelmezett munkavégzéséről.

  • A technológiai utasításban foglaltak és a biztonságtechnikai előírások, valamint a munkafegyelem betartása.

Elvárások:

  • Gépész szakmunkás vagy középfokú szakirányú végzettség, szakirányú technikus végzettség

  • Precizitás, csapatban történő felelősség teljes munkavégzés

  • Fejlődés és tudás gyarapítás iránti hajlandóság

  • Magasban és zárt térben történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Targonca vezetői engedély

  • Tiszaújváros és környéki lakóhely

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • vegyipari és gépészeti ismeret/tapasztalat

  • Tűz- és munkavédelmi szakvizsga megléte

Egyéb:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Tiszaújváros
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 03.06.2024