Kereskedelmi menedzser(Somogy megye)

Kereskedelmi tanácsadó csapat támogatása, ösztönzése a Vállalat üzleti célkitűzéseinek elérése érdekében.

Főbb feladatok:

  • Nagyságrendileg 10-12 fős Kereskedelmi tanácsadó csapat munkájának támogatása, irányítása, felügyelete.
  • Az irányítása alá tartozó terület üzleti teljesítményének, eredményességének maximalizálása.
  • Aktív részvétel az irányítása alá tartozó Kereskedelmi tanácsadók kiválasztásában, beillesztési folyamataiban.
  • A Társaság szabályzataihoz és belső folyamataihoz illeszkedő munkavégzés biztosítása, felügyelete.

Követelmények, elvárások:

  • Diploma (főiskolai / egyetemi végzettség) vagy érettségi és közvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, illetve hatósági vizsga;
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség;
  • Elemző és problémamegoldó képesség;
  • Vezetői attitűd: képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére;
  • B kategóriás vezetői engedély;

Előnyt jelent

  • Tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Biztosításközvetítői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél.

Ezen kívül kínálunk még:

  • vállalati gépjárművet,
  • versenyképes juttatást,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőségeket

Egyéb:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Somogy
Marcali
Nagyatád, 7500 Magyarország
Kaposvár
Zalaegerszeg
Full time
no work experience required
Bachelor
Master

Published on 27.05.2024