www.cvonline.hu

R&D Mérnök-csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.07.31.
Jelentkezési határidő: 2012.09.12.
Hirdetés azonosító: 434399

Megbízónk a fejlett szivattyúmegoldások piacvezetõje, székesfehérvári telephelyére, R&D Mérnök-csoportvezető pozícióba keresi leendő kollégáját.

Feladatok:

- Mérnök csapat szakmai támogatása
- Nemzetközi kapcsolattartás a kutatási- és fejlesztési projektekben résztvevőkkel
- Operatív feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- Legalább 4-5 éves szenior mérnökként vagy csoportvezetőként, gyártó/termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
- Kiváló szervezési, vezetői és kommunikációs képesség
- Határozott fellépés
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kihívásokkal teli, változatos feladatok
- Hosszútávú karrierlehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján