www.cvonline.hu

VMware rendszermérnök

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • teszt és fejlesztői környezet üzemeltetése,
  • az infrastruktúra naprakészen tartása és fejlesztése,
  • új tesztrendszerek technikai terveinek belső szabványok alapján történő elkészítése, a tervek implementációja, az implementálás felügyelete.
Követelmények:
  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • NÉMET nyelv legalább kommunikáció szintű ismerete,
  • tapasztalat rendszerek tervezésében vagy üzemeltetésében,
  • VMware vSphere ismerete,
  • hálózati infrastruktúrák, Storage, backup technológiák ismerete,
  • Windows Server 2003, 2008 vagy valamelyik Linux disztribúció alapos ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest