www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 796 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, valamint a termeléssel minőséggel kapcsolatos ügyekben, ezen belül:
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának koordinálása
  • Hibaokok meghatározásának irányítása
  • A korrekciós lépések meghatározása, bevezetése, nyomon követése
  • Vevői auditok megszervezése
  • Kimutatások, elemzések készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Ishikawa stb.)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, egyéni teljesítmény utáni bónusz, cafeteria
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő