x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Unit Manager / Régió Manager

TGR Zrt.-Unit Manager / Régió Manager
Hozzáadva 2012.08.21.
Hirdetés azonosító: 431778
lejárt

Valami másra vágysz?! Eleged van, hogy semmi sem változik?! Nincs lehetőséged előre jutni a mostani munkahelyeden?! Szeretnél egy nagy múltú dinamikusan növekvő cégcsoport értékesítési csapatának tagja lenni, és karriert befutni?!

Németország egyik vezető pénzintézeti csoportjának lehetsz a képviselője, mely 100 éves múltra tekint vissza, és több mint 40 millió ügyfelet tudhat magáénak! Megkezdtük lakossági értékesítési hálózatunk kiépítését, melynek keretében pályázati lehetőséget biztosítunk leendő:

partnereknek az ország teljes területén.

Ha szeretnél részt venni a pénzpiac álmából való felrázásában, érzed magadban a dinamikát, az erőt, és valami másra, újra vágysz, akkor köztünk a helyed!

Az ideális jelölt:

  • Lakás-takarékpénztári, és, vagy biztosítási múlttal rendelkezik.
  • Széles a kapcsolati köre, céltudatos, elszánt, kitartó egy akár 30-50 fős csapat kialakításához.
  • Vezetői tapasztalata, ambíciója van.
  • Számlaképes.

A manager feladatai:

  • Új munkatársak kiválasztása, felvétele, betanítása, a tanácsadói szintek felépítése.
  • Mentorálás, közös értékesítés.
  • Folyamatos teljesítményértékelés, fejlesztés.
  • A cég által forgalmazott széles termékpaletta gyakorlati ismerete.
  • Munkatársak napi munkájának menedzselése, ellenőrzése, riportok készítése.
  • Megyei szintű szakmai képzések megtartása.

Amit vezetőinknek biztosítunk:

  • Biztos, tőkeerős vállalati hátteret.
  • Kiemelkedő, egyedi jutalékrendszert.
  • Fix és teljesítményarányos jutalékot.
  • Gyors és kiemelkedő karriert.
  • Keresett, ismert, teljesen egyedi termékpalettát.
  • Brand szerinti támogatást.
  • Közös és jó hangulatú vezetői munkát és közeget, folyamatos képzést.

Szakmai önéletrajzokat a kívánt pozíció megjelölésével következő e-mail címre várjuk:

Elvárás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Munkavégzés helye:
Országos
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Veszprém, Zala, Vas, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése