www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2013.04.05.
Hirdetés azonosító: 398682

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Tesztszoftverek (MCD, PMEX) és programozási nyelvek ismerete (Pascal, C)
  • NYÁK és kapcsolási rajz ismeret
  • Statisztikai módszerek ismerete
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés, kiváló szervezőkészség, rendszerszemlélet

Előny:
  • Elektronikai termelésben, tesztelési területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat (ICT, FCT)

Főbb feladatok:

  • Az ellenőrzési specifikációk elkészítése, frissítése
  • Az ellenőrzési folyamatok önálló definiálása
  • Az ellenőrző berendezés hardverének és szoftverének továbbfejlesztése (új tesztlépés implementálása), üzemeltetése
  • Mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése, bevezetése és felszabadítása
  • Teszteszközök optimalizálása, hozam (yield) növelése
  • Törekedés a teszt-géppark optimális kihasználására
  • Tesztberendezések tervezése, üzemben tartása, karbantartása a gyártás során
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
  • A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-154-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)