x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Tesztelő

evosoft Hungary Kft.-Tesztelő
Hozzáadva 2012.04.05.
Hirdetés azonosító: 391069
lejárt

Tudtad, hogy az evosoft Hungary Kft. az egyik legnagyobb szoftverház Magyarországon? Budapesten és Miskolcon közel 500 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.

Az evosoft Hungary Kft. - a német Siemens AG leányvállalata - miskolci irodájába keres munkatársakat

Tesztelő

munkakörbe.

Feladatok:

  • Tesztesetek létrehozása, végrehajtása
  • A projekt rövid németországi (München) betanulás után Miskolcon folytatódik.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, informatika jártasság
  • projekttapasztalat tesztelési területen
  • tesztelési módszerek és eljárások ismerete
  • tesztelési tool-ok ismerete (pl.: HP Quality Center, Microsoft Test Manager)
  • kommunikációképes német nyelvismeret
  • Motivált juniorok jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • ISTQB-vizsga
  • csapatjátékos személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Kellemes légkör fiatal, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, nemzetközi karrier

Szakmai önéletrajzod az alábbi címre várjuk, a pozíció pontos megjelölésével.

Munkavégzés helye:
Miskolc
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Miskolc

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése