www.cvonline.hu

Teljesítmény-elektronikai mérnök

Tudtad, hogy az evosoft Hungary Kft. az egyik legnagyobb szoftverház Magyarországon? Budapesten és Miskolcon közel 500 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.

Az evosoft Hungary Kft. - a német Siemens AG leányvállalata - erlangeni munkavégzéssel keres munkatársakat

munkakörbe.

Feladatok:

  • A HW fejleszto mérnök feladata a Siemens eCar projektjéhez kapcsolódó teljesítményelektronikai inverterek, DC/DC átalakítók és töltok tervezése, implementálása a rendszerdokumentációban megadott peremfeltételek alapján.
  • a munkavégzés helye: Erlangen (Németország)

Az ideális jelölt

  • a teljesítményelektronikában,
  • a méréstechnikában,
  • az EMC tervezésben,
  • a teljesítmény félvezető technológiában,
  • az analóg kapcsolástechnikában,
  • és a layout tervezésben alapos szakértői tudással rendelkezik
  • és kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezik.

Előny:

  • nemzetközi tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kellemes légkör fiatal, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, nemzetközi karrier
Szakmai önéletrajzod az alábbi címre várjuk, a pozíció pontos megjelölésével.

Munkavégzés helye Erlangen (Németország)
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld