www.cvonline.hu

Tárgyieszköz könyvelő (fixed asset analyst)

Partnercégünk részére keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat, amely jelentős fejlesztést valósít meg 2012-ben

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Tárgyi eszközök könyvelése, a beérkező számlák feldolgozása
  • Befektetett eszközökhöz kapcsolódó pénzügyi feladatok megvalósítása (ÉCS nyilvántartás, aktiválások, stb)
  • Az eszköznyilvántartás folyamatos fejlesztése
  • Részvétel a tárgyieszköz leltárban
  • Capex költésekhez kapcsolódó előkalkulációk készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2-3 év, hasonló feladatkörben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest