www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 519987

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok,
  • áru összekészítése és adminisztrációja,
  • kézi szkenner használata.
Elvárások:
  • minimum 2-4 éves targoncás, raktári munkatapasztalat,
  • új OKJ-s vezetőállásos, vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány (2009. év után 3324, 3313, 3312-es kóddal ellátott jogosítvány),
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés.
Előny:
  • német vagy angol nyelvtudás,
  • járműipari tapasztalat,
  • 5S, LEAN módszerek ismerete.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • továbbképzések,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben (Dél-Pest)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KBT 001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió