Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Tanácsadók

Money House
Hozzáadva 2012.03.07.
Hirdetés azonosító: 378370
lejárt

Tanácsadókat

keres az ország egész területén

kiemelt kereseti lehetőségek mellett

Amit kínálunk:

  • Money House pénzügyi közvetítő hálózata devizahiteles mentőcsomagjának értékesítéséhez keres teljes- vagy részmunkaidős üzletkötőket
  • Könnyen eladható, igénytermék, kiemelt jutalék mellett
  • Erős szakmai támogatás
  • Az ország egyik meghatározó pénzügyi közvetítő hálózatán belüli karrierlehetőség
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer
  • Teljesítménytől függő kiemelt jövedelem
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • Új ügyfelek megkeresése
  • Kapott címlista, adatbázis feldolgozása
  • Ügyfelek részére pénzügyi terv kidolgozása
  • Árfolyamgát és állami támogatások igénylésének elősegítése

Elvárások:

  • Lakás takarékpénztári, hitelközvetítői, biztosítási üzletkötői múlt előny
  • Értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Vállalkozói jogviszony
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat „Money House” jeligére a lenti e-mail címre.

További információért látogass el honlapunkra: www.mh.hu

Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár- Bereg, Hajdú- Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kereskedelem / Értékesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése