www.cvonline.hu

Tanácsadók

  • Company_icon Money House
  • Location_icon Szabolcs-Szatmár- Bereg, Hajdú- Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Date_icon 2012.03.28.

Tanácsadókat

keres az ország egész területén

kiemelt kereseti lehetőségek mellett

Amit kínálunk:

  • Money House pénzügyi közvetítő hálózata devizahiteles mentőcsomagjának értékesítéséhez keres teljes- vagy részmunkaidős üzletkötőket
  • Könnyen eladható, igénytermék, kiemelt jutalék mellett
  • Erős szakmai támogatás
  • Az ország egyik meghatározó pénzügyi közvetítő hálózatán belüli karrierlehetőség
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer
  • Teljesítménytől függő kiemelt jövedelem
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • Új ügyfelek megkeresése
  • Kapott címlista, adatbázis feldolgozása
  • Ügyfelek részére pénzügyi terv kidolgozása
  • Árfolyamgát és állami támogatások igénylésének elősegítése

Elvárások:

  • Lakás takarékpénztári, hitelközvetítői, biztosítási üzletkötői múlt előny
  • Értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Vállalkozói jogviszony
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat „Money House” jeligére a lenti e-mail címre.

További információért látogass el honlapunkra: Link megjelenítése

Munkavégzés helye Szabolcs-Szatmár- Bereg, Hajdú- Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén