www.cvonline.hu

Támogató rendszermérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 488130
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Összetett, kritikus országos rendszerek támogatása • Unix, Linux, Windows, Cisco, Oracle elemekkel

Feladatkör, felelősségek:    • Ügyfelek rendszereinek támogatása (összetett, kritikus országos rendszerek • Unix, Linux, Windows, Cisco, Oracle elemekkel)

o Bejelentések fogadása és rögzítése

o Első szintű segítségnyújtás, incidens- és problémakezelés határidőre

o Megelőző karbantartások, rendszerelemzések, tesztelések

o Telepítés, konfigurálás

o Üzemeltetői támogatás nyújtása

o Munkavégzés dokumentálása

• 24 órás, alapvetően telefonos ügyelet (négy- vagy öthetente egy hét)

• A cég által fejlesztett alkalmazások üzemeltetés-támogatása.

• Részvétel fejlesztési projektekben (tervezés, kivitelezés, oktatás, tesztelés)

• A cég belső informatikai rendszerének üzemeltetése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

• Angol nyelv társalgási szintű ismerete (felhasználói segítségnyújtás angol nyelven)

• Linux/Unix rendszergazdai ismeretek és legalább 3 éves napi üzemeltetési gyakorlat éles rendszeren

• Adatbáziskezelők ismerete (Oracle, MSSQL, MySQL), SQL parancsok ismerete,

üzemeltetési gyakorlat éles rendszeren

• Hálózati ismeretek és napi üzemeltetési gyakorlat éles

rendszeren

• Windows Server rendszergazdai ismeretek

• Informatikai biztonságtudat, eszközök, szabályozások, bevált gyakorlatok

ismerete

• Tűzfalak ismerete, gyakorlat (szabályok kezelése) éles rendszeren

• Alapszintű programozási ismeretek és gyakorlat (C++, PHP, UNIX/Linux

shell, windows command/batch file)

• B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat

• Nyitottság, friss gondolkodás

• Ügyfél-orientált szemlélet

• Kiváló probléma-megoldó és kommunikációs készség

Nyelvtudás:    Angol nyelv társalgási szintű ismerete (felhasználói segítségnyújtás angol nyelven)

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, informatika biztonsággal és telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, valamint IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó vállalat.

Egyéb:    • Sokszínű, változatos, érdekes munka

• Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása

• Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió