Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szoftvermodul - ill. szoftverrendszer-validáló

evosoft Hungary Kft.-Szoftvermodul - ill. szoftverrendszer-validáló
Hozzáadva 2012.04.05.
Hirdetés azonosító: 391059
lejárt

Tudtad, hogy az evosoft Hungary Kft. az egyik legnagyobb szoftverház Magyarországon? Budapesten és Miskolcon közel 500 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.

Az evosoft Hungary Kft. - a német Siemens AG leányvállalata - budapesti irodájába keres munkatársakat egy éves németországi betanulással

munkakörbe.

Feladatok:

  • Szoftvermodul - ill. szoftverrendszer-validálás
  • Vasúti rendszerek analízise: Teljesülnek a követelmények? Megfelel a rendszer a felhasználók igényeinek? Biztonsági szempontból kielégítőek a funkciók?
  • Rendszeranalízis, átvételi kritériumok definiálása, teszteredmények ellenőrzése

Elvárások:

  • a projekt egy éves németországi betanulással kezdődik
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • dokumentálás (követelménykövetés, analizálás) jellegű munkához való hajlandóság/kedv (nem tesztelés, nem fejlesztés)
  • jó analitikus képesség
  • felelősségteljes munkavégzés
  • határozott fellépés, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (C/C++ vagy esetleg SIMATIC-terület)

Szakmai önéletrajzod az alábbi címre várjuk, a pozíció pontos megjelölésével.

Munkavégzés helye:
Budapest (németországi betanulással)
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Külföld, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése